Bu alan ismi satılıktır. (6 yıllık bir sayfa) Bilgi: 0542 337 60 22
arçelik klima servisi, klimasa.com

Klima servis firma rehberi ile klima bakımı, klima tamiri, klima montajı gibi her türlü klima servis hizmeti sunan firmaların bilgilerine ulaşabilirsiniz. Düzenlenen kampanyalardan faydalana bilir, klima servis ücretlerini, klima montaj fiyatlarını klima tamir firmaları sayfasını takip ederek öğrene bilirsiniz.
Kurumsal firma rehberi, Klima teknik servis rehberi ile klimanız için gerekli olan servis, bakım hizmetleri hakkında kurumsal firmalardan bilgi edinin.

"Klimam soğutmuyur, klimadan su sızıyor, klima gürültülü çalışıyor, klima hata kodu gibi klima arızalarınız için klima servisi mi arıyorsunuz? Size en yakın profesyonel ekipler ile kaliteli hizmetler sunan klima servis bilgilerine ulaşınız." Her marka kombi bakım fiyatı, kombi servis ücreti ne kadar öğrenmek için www.kombiservisfiyatlari.com sayfasını kullanabilirsiniz. Kombi servis ücreti ne kadar?

Anasayfa   klima tamir firmaları tag Klima Servis Firmaları, Klima Tamir Firmaları, Klima Servisi İstanbul, Klima Servis Telefonu, Klima Temizleme, Klima Fiyatları, Klima Bakımı Nasıl Yapılır, İnverter Klima Fiyatları, Arçelik Klima Servisi Telefonu, İstanbul Vestel Klima Servis Telefonu, En Ucuz Klima, İkinci El Klima, Klima Montaj Fiyatı, Bakırköy klima servisi, Bahçelievler klima servisi, Merter klima servisi, Klima gaz dolum fiyatı, Klima gaz dönüşüm yetkili servis, İstanbul klima servisleri, Mitsubishi klima servisi, Sigma klima servisi,

Klima fiyatlarıklima okuma sayısı( 3967 )

Klima fiyatları Klima yaz/kış kullanıla bilen bir cihaz olmasına rağmen, ülkemizde daha çok yaz aylarında kullanılır. Hal böyle olunca yaz dönemine girerken klima fiyatları da yükseliyor desek sanırım yanlış olmaz. Klima fiyatlarını belirleyen bazı noktalar vardır. Öncelikli olarak klima tipi, fiyatı çok etkiler. Taşınabilir klimalar yani mobil klimaların fiyatı, duvar tipi veya tavan tipi klimalara göre daha ucuzdur. Bunun yanında klimanın ısıtma/soğutma kapasitesi (Btu) değeri de klima fiyatını etkiler. Klimanın sabit hızlı veya inverter klima olması fiyat açısından epey farklıdır.

Sabit hızlı klimalar inverter klimalara göre biraz daha ucuzdur. Aşağıda bazı tip ve markalar da ki klimalar için klima fiyatları listelenmiştir.

İnverter klima fiyatları

Toshiba inverter klima, ( RAS 13) A++ , Btu 14000, bu klima için internette en ucuz klimanın fiyatı 3.588 TL
Bosch inverter klima B1ZMI12907 12000 Btu, A++, bu klima için internette en ucuz klimanın fiyatı 2.347 TL
Vestel inverter klima, Nature Plus 18 A 18000 Btu, A Sınıfı, bu klima için internette en ucuz klimanın fiyatı 2.189 TL
Arçelik inverter klima, Eco Ionizer 182410, 18000 Btu, A Sınıfı, bu klima için internette en ucuz klima fiyatı 1.929 TL
Mitsubishi inverter klima, SRK 35 ZMP-S 12000 Btu, A Sınıf, bu klima için internette en ucuz klima fiyatı 2.424 TL
Daikin inverter klima, Shira FTXS50K, 17000 Btu, A++ , bu klima için internette en ucuz klima fiyatı 5.150 TL
Regal inverter klima, RAC 5009, 9000 Btu, A Sınıfı, tipi inverter fiyatı: 1399 TL
Arçelik inverter klima, Ekonomik 09300 AA, 9000 Btu, A sınıfı, tipi inverter fiyatı: 1550 TL
Vestel inverter klima, Bio Plus 9, 9000 Btu, A+ sınıfı, tipi inverter fiyatı : 1580 TL

Sabit hızlı klima fiyatları

Arçelik duvar tipi klima, Active Power 18030, 19200 Btu, A sınıfı, fiyatı : 1.898 TL
Vestel duvar tipi klima, Comfort Plus 9, 9900 Btu, Sabit hızlı fiyatı : 1200 TL

Mobil klima fiyatları

Sunny mobil klima PRT09, 9000 Btu, A sınıfı, Sabit hızlı Mobil tipli fiyatı: 775 TL
Arçelik mobil klima 09210 P, 8800 Btu, A sınıfı, Sabit hızlı Mobil tipli fiyatı: 900 TL

Yukarıda yer alan klima fiyatları, bilgi amaçlı klima firmalarının sayfalarından alınmıştır. Klima almayı düşünenler için referans olması amacı ile klima fiyatları listelenmiştir. Bu fiyatlar ile firmamızın ilişkisi yoktur.

klima kullanım bilgileriKlima gazı nasıl doldurulurklima okuma sayısı( 8632 )

Klima gazı nasıl doldurulur Klima gazı dolum işleminden önce, R22 ve R410 klima gaz çeşitleri hakkında bilgi verelim. R22 klima gazı daha eski olmasına rağmen halen kullanılmaktadır fakat zaman içerisinden artık kullanımının kalmayacağını söylenebilir. Sebebi R22 klima gazının ozan tabakasına verdiği zarar olduğunu söylemek yanlış olmaz sanırım. İlerleyen zamanlarda eski klimalarımıza gaz bastırmak için R22 klima gazını bulamaya biliriz, bu yüzden klima alırken klima gazının tü ...

( Klima kullanımı ile ilgili tüm bilgiler )
Sizde iklimlendirme alanında servis hizmeti sunuyorsanız firmanızı klimatamirfirmalari.com'a ekleyerek web de görünürlüğünüzü artıra bilirsiniz.
Firmanızın tanıtımını yaparak google aramalarında yükselirsiniz. Klima Servis Firması Telefonları
XHTMLCSSALEXA